Önemli Bilgi!

Lütfen Tablet'inizi yan çeviriniz. Web sitemiz bu modda daha düzgün görüntülenecektir.

 
 
 
Norm Yelken Kulübü
2OO4 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Fatih UYSAL’ın katkılarıyla kurulan Norm Yelken takımı Norm Civatada çalışan 16 kişi ile İzmir Levent Marina’da eğitimlerine başlamıştır. Marina içerisinde başlayan eğitimler tamamlandıktan sonra Tekne kiralanarak İzmir körfezinde ve çeşme’de antrenmanlara başlayarak yarışlara hazırlanmaya başlamıştır. 2005 yılında ise yelken sporunda daha büyük hedeflere koşmak için Milli takım yelkencisi Selim KAKİŞ ile anlaşılarak eğitimler alınmış ve yarışlara katılmaya başlanmıştır. Bunun neticesinde 2005-2006 ve 2007 yıllarında İstanbul-Çeşme-Bodrum-Marmaris ve Göcek’te yapılan yarışlarda çeşitli ödüller ve birincilikler kazanılmıştır. Bugün hala Bodrum ‘da yarışan yelken takımımız bir başka milli yelkenci Serhat ALTAY ile birlikte antrenmanlarına devam ederek Yarışlara hazırlanıp katılmaktadır.
Norm Sanat Galerisi
Norm Cıvata San. ve Tic. A.Ş. Sanayi sektöründeki yurtdışı ve yurtiçi çalışmalarında ülkemizde sanatçı ve sanat politikasına katkıda bulunmak adına İzmir'in sanayi sektörünün toplandığı A.O.S.B. ‘sinde Norm Resim ve Sanat Galerisini oluşturarak bu bölgede çalışanlara sanatçılara hizmet etmek amacıyla 2003 Nisan ayında hizmete başlamıştır.
Norm Mesleki Eğitim Merkezi
Mesleki Eğitim Merkezi (Makina Teknolojisi Bölümü Tesviye) olarak yapacağı eğitim programında haftanın 1 günü teorik olarak okulda diğer meslek liselerindeki zorunlu derslerin eğitimini alıp, diğer 4 gün Atatürk Organize Bölgesi’nde belirlenen firmalarda ve Norm Cıvata A.Ş. firmasında gerçekleştireceği pratik eğitimler ile öğretim sürecini gerçekleştirecektir.
Duvar Kağıtları
Sizler için hazırladığımız duvar kağıtları...
Norm Piknik Zamanı
Grup şirket çalışanlarımız için en önemli faktörün birlikte iş dışında da eğlenme ve motivasyon olduğu tartışılmaz. Bu amaçla yılın belli zamanlarında grup şirket çalışanları, yöneticileri, eşleri ve çocuklarının katıldığı piknikler düzenlenmektedir. Organizasyonlarımızda tüm personelimizin ulaşım durumu gözetilir ve olabildiğince çok noktadan piknik alanlarına servisler kaldırılır. Çocuklar için çocuk tiyatrosu, yüz boyama, oyun havuzu ve palyaço ile büyükler için tavla ve langırt turnuvaları, canlı langırt, halat çekme gibi etkinlikler düzenlenerek herkesin hoş vakit geçirmesini sağlanır.
 
Norm Group Norm Civata Norm Somun Uysal Makina Nedu Kalıp Standart Civata Norm Bursa Vissart Europe Best Kale Civata
 
 
NORM BURSA Birleştirme Elemanları ve Konstrüksiyon San. Tic.A. Ş Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi 208 Sk. No:10 Nilüfer, Bursa
Telefon : + 90 (224) 411 00 45 (PBX) Fax : + 90 (224) 411 00 46