Önemli Bilgi!

Lütfen Tablet'inizi yan çeviriniz. Web sitemiz bu modda daha düzgün görüntülenecektir.

 
 
 
Kariyer
 


 - İnsan Kaynakları politikamız
 - İş Başvurusu

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
 
Norm Cıvata, İnsan Kaynakları anlamında günümüzün rekabet ortamında varlığını güçlü şekilde hissettiren bir firmadır ve bu özelliğini İnsan Kaynakları yapısında "rekabet edebilirlik gücüne" yüksek düzeyde önem vermesinden almaktadır.
 
Çalıştığı sektörün dinamik yapısı, İnsan Kaynakları yapısına da yansımıştır. Sektöründeki değişimi ve gelişimi yönlendirecek, Norm'un hedef ve stratejilerini benimsemiş, yenilikçi, yaratıcı, takım çalışmasına uygun, motivasyonu yüksek, kendine güvenen, liderlik özelliklerine sahip güçlü bir kadroya sahiptir.
 
İnovasyon çağının gereklerini yerine getirerek, mevcut İnsan Kaynağını devamlı geliştirmektedir. Bu anlamda küresel rekabet ortamının getirdiği fırsatlara ve kısıtlara, hemen uyum sağlayarak cevap veren; güçlü, esnek, dinamik, yenilikçi yapısı ile her geçen gün daha güçlü bir firma olmaktadır. Norm Civata, Mesleki Eğitim Merkezi, TÜBİTAK tarafından desteklenen Ar-Ge Projeleri ve Sanat Merkezi gibi Sosyal Sorumluluk Projeleri ile insana verdiği değeri göstermektedir. Norm Cıvata; İnsan Kaynaklarını devamlı ileriye götürecek çalışmalar yapmaktadır.
 
Bu anlayışı sonucunda, çalışanlarına sağladığı eğitim ve kendini geliştirme imkanları, yaratıcı ve yenilikçi özelliklerini ortaya çıkarma ve kullanma konusunda sonsuz destek olması ile her bireyin çalışmak isteyeceği, mükemmel bir okuldur.
 
Norm Cıvata, çalışanlarına;
 
Rekabet ortamında varolabilmek için gerekli niteliklere sahip olmayı,
Hem mesleki hem de kişisel açıdan gelişmelerini sağlayacak uygun ortamı,
Bireysel farklılıkları doğru şekilde yönetecek bir İnsan Kaynakları Sistemini
 
sunmaktadır.
 
Norm Cıvata çalışanlarında bulunması gereken temel yetkinlikler; iletişim becerisi, takım çalışmasına uygunluk, müşteri odaklı olmak, yenilikçilik, bilgi güvenliği, kaynak yönetimi ve liderliktir. Her görev için beklediğimiz yetkinlik derecesi tanımlanmıştır. Bunlar kilit yetkinliklerimizdir ve işe alım süreci, performans değerlendirme gibi İnsan Kaynakları Süreçlerimizde önem arzetmektedir.
 
Norm Civata'nın İnsan Kaynakları Hedefi, en iyilerle çalışarak en iyi işi yaratmaktır. Norm Civata'nın Vizyonu olan "Bağlantı elemanları sektöründe lider bir kuruluş olmak" için, bizleri başarıya ulaştıracak ana güçlerden birinin İnsan Kaynağımız olduğunun bilincindeyiz.
 
Sizleri de değer görmek ve değer yaratmak üzere Norm'lu olmaya çağırıyoruz…
 
 
İŞ BAŞVURUSU - Yukarı
 
NORM'DA İNSAN DEĞERLİDİR…
 
NORM'LU İNSAN DEĞER YARATIR…
 
DEĞER GÖRMEK VE DEĞER YARATMAK İÇİN NORM'LU OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ…
 
 
Norm Group Norm Civata Norm Somun Uysal Makina Nedu Kalıp Standart Civata Norm Bursa Vissart Europe Best Kale Civata
 
 
NORM BURSA Birleştirme Elemanları ve Konstrüksiyon San. Tic.A. Ş Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi 208 Sk. No:10 Nilüfer, Bursa
Telefon : + 90 (224) 411 00 45 (PBX) Fax : + 90 (224) 411 00 46