Önemli Bilgi!

Lütfen Tablet'inizi yan çeviriniz. Web sitemiz bu modda daha düzgün görüntülenecektir.

 
 
 
Tarihçe
 

NORM BURSA A.Ş.

Konusunda uzman, geniş ürün yelpazesi, bilgiye dayalı altyapısı ve Norm Grup şirketlerinin desteği ile Bursa’nın ilk Cıvata Somun Marketi’dir.

Müşterileri ile olan ilişkilerini, klasik mal alan,mal satan, tüccar-müşteri boyutunun ötesine taşıyan NORM BURSA,yoğun bir rekabetin yaşandığı otomotiv sektöründe müşterilerinin maliyetlerini düşürmelerinde,lojistik-fiyat-kalite-bilgi denkleminde çözüm ortağı olarak,yerini almıştır.

Tüm ürünlerini, kimyasal analiz, mekanik testleri ve ölçüm kontrol raporları ile birlikte, kalite sistematiğinin istediği şartları sağlayarak müşterilerine sevk eden firmamız, BURSA’da konusunda istenilen tüm bilgiyi ve mühendislik hizmetini müşterilerine verebilecek bilgi birikimine sahip tek firmadır.

Müşteri, ihtiyaç ve beklentilerinin tam olarak karşılanması, firmamızın temel ilkesi ve sürekli misyonudur.

Farkını, Norm Grup Şirketlerinin sahip olduğu tüm bilgi birikimi ile yaratan firmamız, sektöründe yine bir ilke imza atarak,lojistik ve depolama anlamında yaptığı yatırımla,Şubat 2004’den bu yana, NOSAB’da 3000 m2 kapalı alanda, giriş kalite laboratuar’ı, kalite sistem belgeleri,bilgisayar ile kontrol edilen raf sisteminde depolama yapısı,ürünler ile ilgili teknik bilgi birikimine sahip,uzman kadrosu ve konusunda en geniş ürün çeşitliliği ile, BURSA’nın en modern toptancısı olarak yerini almıştır.

TS:EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan firmamız, müşterilerine uygun fiyatla, tam zamanında, en iyi hizmeti sunma ilkesiyle hizmet vermektedir.

NORM BURSA, ürünlerini, kalite sistem belgesine sahip, üretim yeterliliğini kanıtlamış çeşitli firmalardan karşılayabilmekle birlikte, genelini, yetkili ve hizmet onaylı satıcısı olduğu, NORM CIVATA’dan tedarik etmektedir.

 
Norm Group Norm Civata Norm Somun Uysal Makina Nedu Kalıp Standart Civata Norm Bursa Vissart Europe Best Kale Civata
 
 
NORM BURSA Birleştirme Elemanları ve Konstrüksiyon San. Tic.A. Ş Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi 208 Sk. No:10 Nilüfer, Bursa
Telefon : + 90 (224) 411 00 45 (PBX) Fax : + 90 (224) 411 00 46