Önemli Bilgi!

Lütfen Tablet'inizi yan çeviriniz. Web sitemiz bu modda daha düzgün görüntülenecektir.

 
 
 
Soğuk Şekillendirme
 

Yüzey işlem yapılmış hammaddeler ile, soğuk şekillendirme yöntemi ile üretim yapan çok istasyonlu cıvata ve somun makinelerinde cıvata, somun ve özel parça imalatı yapılmaktadır. TSE, DIN, ISO, ASME ve BSE standartlarına uygun olarak yapılan üretime ilave olarak özellikle son yıllarda müşteri şartnamelerine göre otomotiv ve diğer sektörler için imal edilen özel parçaların toplam içindeki oranı %50’yi aşmıştır.

 

 

 

Deneyimli operatörlerin kontrolünde yapılan üretimin her aşamasında; küçük parti/kutu kontrolü, ölçme ve deneyler yapılmaktadır. İlk numune kontrolü ve onayı ile başlayan üretim esnasında yapılan İstatistiksel Süreç Kontrolü (SPC) ile üretimin kalitesi güvence altına alınmakta ve belgelenmektedir. Süreç kontrolünde ana prensip, “bir sonraki süreç, bir öncekinin müşterisidir” olarak belirlenmiştir.

 

 

 

Üretim esnasında kullanılan her cins kalıp, bıçak, zımba, çıkartıcı ve diğer üretim sarfları ile takım ve avadanlıkların depolandığı depolarda stoklar bilgisayar ortamında izlenerek tam zamanında ve yeteri kadar sipariş verilmesi ile üretim maliyetleri aşağı çekilmektedir.

 

Yüzey Hazırlama
Yumuşatma Tavlaması
Soğuk Şekillendirme
Isıl İşlem
Paketleme
Ayıklama
Kaplama
Üretim Destek ve Bakım
 
Norm Group Norm Civata Norm Somun Uysal Makina Nedu Kalıp Standart Civata Norm Bursa Vissart Europe Best Kale Civata
 
 
NORM BURSA Birleştirme Elemanları ve Konstrüksiyon San. Tic.A. Ş Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi 208 Sk. No:10 Nilüfer, Bursa
Telefon : + 90 (224) 411 00 45 (PBX) Fax : + 90 (224) 411 00 46